Sık Sorulan Sorular

Matematik Böyle Fullenir Nedir?

Matematik Böyle Fullenir, lise grubunda eğitim alan veya TYT, AYT, KPSS, DGS gibi sınavlarda öğrencilere destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce kaliteli soru çözümünün, konu anlatımının, matematik materyallerinin yer aldığı bir eğitim platformudur.

Matematik Böyle Fullenir'i Kimler Kullanır?

Matematik Böyle Fullenir, lise grubunda eğitim alan veya TYT, AYT, KPSS, DGS gibi sınavlara hazırlık yapan öğrenciler ve matematik problemlerinin korsan yollarını öğrenmek isteyen öğretmenler tarafından kullanılmaktadır.

Matematik Böyle Fullenir'i Nasıl Kullanır?

İnternet bağlantısı olan her yerden kullanılır. Matematik Böyle Fullenir’den yararlanmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterlidir. Matematik Böyle Fullenir'i kullanmak için herhangi bir bilgisayar kurulumu veya CD gerekmez. Yapılması gereken tek şey üye olmaktır.

Matematik Böyle Fullenir Neleri Kapsar?

9.,10.,11. ve 12. sınıf matematik konularını kapsar.

Matematik Böyle Fullenir Bir CD midir?

Matematik Böyle Fullenir sistemi bir CD değildir. İnternet bağlantısı olan her bilgisayardan erişim imkânı olan bir eğitim platformudur. CD versiyonu yoktur.

Matematik Böyle Fullenir'i Kim Hazırladı?

Matematik Böyle Fullenir sisteminin içeriğini ve site düzenini ünlü matematik öğretmeni Ersen Örenler oluşturdu ve dizayn etti. Bu sistem hazırlanırken 16 yıllık deneyim ve bu zamana kadar çalıştığı yayınevlerinden edinilmiş donelerle oluşturdu. Önceliği öğrenciye verdi, Öğrenci nasıl anlar, nerelerde sıkıntı yaşar düşüncesiyle oluşturdu.

Matematik Böyle Fullenir'de Neler Var?

Matematik Böyle Fullenir'de 9., 10., 11. ve 12. sınıf dersleri için hazırlanmış, MEB müfredatına ve ÖSYM kriterlerine uygun olarak hazırlanmıştır.

- Modüllere Ayrılmış Konu Anlatımları

- Kolay, Orta ve Zor Olarak Ayrılmış Soru Çözümleri

- ÖSYM Soru Çözümleri

- ÖSYM Biz Olsaydık

- Konu Testleri

- Çözümlü Konu Testleri

- Deneme Sınavları

- Soru Desteği

- Matematik Rehberliği

- Whatsapp Grubu

Matematik Böyle Fullenir'de Deneme Sınavı ve Soru Bankası var mı?

Matematik Böyle Fullenir sisteminin içeriğinde Konu Tarama Testleri, Genel Tekrar Testleri ve Deneme Sınavları bulunmaktadır. Sistem içersinde bir konu anlatımında bulunan kadar konu anlatımlı kitap formatında çözümlü örnek ve bir soru bankasında bulunan kadar konu testleri bulunmaktadır.

Matematik Böyle Fullenir'in İçeriği 1 Yıl Boyunca Aynı mı Kalır?

Kesinlikle hayır.Matematik Böyle Fullenir'in içerikleri Ersen Örenler tarafından öğrencilerden gelen dönüşler dikkate alınarak veya yeni çıkan soru tipleri göz önünde bulundurularak yıl boyunca sürekli yenilenir.

Matematik Böyle Fullenir'in Okullardan Farkı Nedir?

Matematik Böyle Fullenir'in okulardan farkı; zaman ve mekân sınırlaması olmayışıdır. Matematik Böyle Fullenir'e internet bağlantısı bulunan her yerden bilgisayar ile istediğiniz zaman girebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz konuyu, defalarca tekrar edebilir, dilediğiniz soru çözüm videosunu ve testi tekrar tekrar çözebilirsiniz. Matematik Böyle Fullenir içerikleriyle okul derslerine ve sınav hazırlıklarına en büyük yardımcıdır.

Matematik Böyle Fullenir'in Piyasadaki Bilgisayar Destekli Eğitim Programlarından Farkları Nelerdir?

Matematik Böyle Fullenir bir sistemdir. Sadece konu anlatım videoları olarak düşünülmemelidir. Çünkü sistem kollektif olarak düşünülmelidir. Modül modül ayrılması öğrenmeyi kolaylaştırma ve her modülden sonra soruların kolay, orta ve zor olarak sınıflandırılmış olması öğrenciye yönelik bir düşüncedir. Ardından çözümlü testlerle öğrendiklerini pekiştirecek ve konu testlerini çözerek bilgileri kalıcı hale getirecektir. Genel Tekrar Testleri ile unuttuklarını hatırlayacak ve Deneme Sınavlarıyla bilgi artışını test edebilecektir. Yapamadığı soruları Soru Havuzuna veya Whatsapp grubuna göndererek gerek Ersen Hoca gerek diğer üyeler tarafından çözülerek adımlarını hızlı ve güvenilir atmaya devam edecektir. Yani öğrenci üye olduktan sonra yalnız bırakılmaz.

Matematik Böyle Fullenir'e Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle sitenin en üstünde yer alan kayıt ol kısmından ücretsiz kaydınızı açmanız gerekmektedir. Ardından istediğiniz paket veya konunun sayfasına ulaştıktan sonra satın al butonunu tıklamanız ve istenenleri gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Üye olmayı öğrenebilmek için "Nasıl Abone Olabilirim?" videosunu da izleyebilirsiniz.

Videoya ulaşmak için TIKLAYINIZ

Matematik Böyle Fullenir'in Üyelik Süresi ve Ücreti Ne Kadardır?

Matematik Böyle Fullenir’e üyelik süresi üyeliğin başlatıldığı tarihten itibaren 1 (Bir) yıldır.

Matematik Böyle Fullenir’e yılın veya eğitim döneminin herhangi bir tarihinde de üye olunabilir.

Matematik Böyle Fullenir'in 1 yıl için geçerli olan yıllık ücretleri için TIKLAYINIZ

Matematik Böyle Fullenir Sadece Bir Bilgisayarda mı Kullanılır?

Matematik Böyle Fullenir’e tanımlanmış olan kullanıcı değişik bilgisayarlardan sistemi kullanabilir. Ancak kullanıcı aynı anda sadece bir bilgisayarda kullanılabilir.

Matematik Böyle Fullenir'i Evde Kullanabilmek İçin Neler Gerekli?

Matematik Böyle Fullenir’i evde kullanabilmek için bilgisayar ve internet bağlantısı yeterlidir.

 

Developed by Uzay Ordu @ All Rights Reserved by Matematik Böyle Fullenir