AYT GOLD

Öncelikle bu içerik tam 20 yıllık bir deneyim ve 4 yıllık bir çalışmanın ürünüdür. Sizin AYT matematiğini fullemeniz için tüm argümanlar düşünüldü.
Neler mi  düşündük? O zaman başlayalım.

AYT GOLD PAKETTE NELER VAR?


KONU ANLATIM VİDEOLARI
"Youtube ta birçok ders anlatan matematik öğretmeni varken neden sizi tercih etmeliyim?" diyebilirsiniz. Deneyimlerimiz bize şunu gösterdi.
Öğrenci karşısında 1-2 saat aralıksız bir konuyu anlatan bir öğretmen istemiyor. Sıkıldığında ara verip daha sonra devam ettiğinde konu bütünlüğünü kaybediyor. Konunun uzun zamanlı olması öğrencinin konsantrasyonunu alt üst ediyor. Bu sırada "Siz bunun için ne yaptınız ki?" diyebilrsiniz.
Biz bir konuyu küçük modüllere ayırdık. Sizin küçük küçük parçalarla bütüne ulaşmanızı sağladık. Bu arada benzersiz bir anlatıma karşılaşacaksınız.

SORU ÇÖZÜM VİDEOLARI
"Sadece konu anlatımınla olmazki. Konu anlatımı içinde ne kadar soru tipi görebiliriz?" diyeceksiniz. Biz bunu da düşündük. Her modülden sonra o modülü ilgilendiren (bu kısma lütfen dikkat ediniz! Konudan sonra değil her modülden sonra.) soru çözüm videoları ekledik. Hatta soru tarzlarına daha iyi hakim olun diye bu soruları kolay, orta ve zor olmak üzere üç kategoriye ayırdık. Kolay sorulardan başlayıp zor videolara kadar çok öğreneceğiniz bilgi olacak.

MİNİ TEST
"Tamam hocam buraya kadar gayet iyi ama ben anladım mı anlamadım mı? Pek anlayamadım. :)" diyorsanız. Sizin için faydasının olacağını düşündüğümüz başka bir çalışmamızdan bahsedelim. Mini testler. Nedir mini test? O modülde öğrendiklerini test edebileceğin süreli bir sınav. Bazı modüllerden hemen sonra mini testle karşılaşacaksınız.. Bu sisteme üye olan diğer arkadaşlarınla kendini kıyaslayabileceğin bir test. Bu testlerle hem kendini sınayacak hem rakiplerin ne durumda olduğunu görebileceksin.

ÇÖZÜMLÜ TESTLER
"Hocam bu sisteme üye olduktan sonra konu anlatımlı bir kitaba ihtiyacım olacak mı?" diyorsanız ona da cevabımız var. Konu anlatımlı kitaplar konu ile alakalı fikir edinmek ve çözümlü örnekleri incelemek için vardır. Biz bunu da düşündük. Sisteme tüm modülleri içeren test olarak uygulayabileceğiniz testi bitirdikten sonra çözümlerini bir konu anlatımlı kitapta nasıl inceleyecekseniz o şekilde yazılmış çözümleri bulunan çözümlü testler ekledik.

KONU TESTLERİ
"Tamam konu anlatımlı kitaba ihtiyacım yok anladım. Ama soru bankası almam gerekir mi?" diyeceksiniz. İnanmayacaksınız ama onu da düşündük. Tüm modülleri bitirdikten sonra kendinizi deneyebileceğiniz konu testleri ekledik. Bu testler süreli ve diğer üyelerle durumunuzu kıyaslayabileceğiniz testler.

WHATSAPP GRUBU
"Hocam her şey süper. Ama ben önceden de video dersler dinledim. Anlamadığım bir şey olunca orada kala kalıyordum. Ya öyle olursa?" diyeceksiniz. 
Bu olmayacaktır ama sizin için üyelerimize özel whatsapp grubundan anlamadığınız veya yapamadığınız bir soruyu sorabileceğiniz whatsapp grubumuzda var.

Bunun ötesinde yapmadığımız sadece sizin yerinize sınava girmek kaldı. Çok üzgünüm bunu yapamayacağız :) Ama siz bu sistemde atlayıp zıplamadan tamamlarsanız bizim sizin yerinize sınava girmemize gerek kalmayacak.

İÇERİK
"Hocam gerçekten her şey eksiksiz ama siz nasıl ders anlatıyorsunuz? Ya bu anlattıklarınız sistemde yok ve bizi kandırıyor olabilirsiniz." diyorsanız. Hemen tövbe edin. Çünkü sizin için ücretsiz bir konu açtık. Konulardan "BASAMAK KAVRAMI" herkese açık. İsterseniz sistemi bu konudan inceleyip bir fikir elde edebilirsiniz.

Hala üye olmadınız mı? Sormak istediğiniz sorularınız için bizimle lütfen iletişime geçin.
Hepinize gönül dolusu başarılar.

Bu arada bu içeriklerden daha fazlası için Premium pakete üye olmanızı öneririz.

Konular

Bağlaçlar ve önerme kavramlarını kısa yollarıyla bakmaya ne dersiniz?

Ersen Örenler

LYS ye özel bir çalışma. Daha zor sorularla çarpışmaya hazır mısın?

Ersen Örenler

Önemli konulardan biri. Tekrar etme problemlerini çözelim.

Ersen Örenler

Denklemler bu kadar mı detay anlatılır?

Ersen Örenler

Çok önemli ayrıntılara sahip olan bir konuya beraber bakalım.

Ersen Örenler

Herkesin zorlandığı bu konuya biz hazırız. Ya sen?

Ersen Örenler

Çok eğlenceli geçeceğine emin olduğumuz bir konu.

Ersen Örenler

Kuralların çoğundan kurtardık bu konuyu. Kendi yöntemlerimiz var.

Ersen Örenler

Biraz toplam sembolü biraz sonsuzluğa yolculuk.

Ersen Örenler

Limit bu kadar kolaya indirgenmedi. Hadi çalışma zamanı.

Ersen Örenler

Kısa sürede soru kaçırmayacağın bir konu olacak.

Ersen Örenler

Çok çalışmamız lazım. Hadi artık çalışma zamanı.

Ersen Örenler

Matematiğin zirve noktasında beraber çalışalım.

Ersen Örenler

LYS için farklı bir permütasyon deneyimi.

Ersen Örenler

LYS için farklı bir olasılık çalışması.

Ersen Örenler
 

Developed by Uzay Ordu @ All Rights Reserved by Matematik Böyle Fullenir