Hakkımızda

Matematik Böyle Fullenir Hakkında

Matematik Böyle Fullenir'e Hoş Geldiniz

Matematik Böyle Fullenir 3. yılını kutlayan bir matematik platformudur. Matematik platformu diyoruz çünkü sitede sadece konu anlatımlı videolar yok. Bu sistem öğretim konusunda deneyimli ve bilgisayar konusunda yeniliğe açık bir matematik öğretmeninin kendi geliştirdiği sistemdir. İşte bu öğretmen 10 yıllık bir öğretmenlik deneyiminden sonra artık teknolojinin öğretim üzerinde oluşan etkilerini görerek önce çektiği soruların videolarını öğrencilerinle paylaştı. Bu paylaşımlar birçok öğrencisi tarafından beğeni ile takip edildi. Ardından ilköğretim grubuna yönelik bir yayınevinde Türkiye genelinde uygulanan deneme sınavları organizasyonunu gerçekleştirirken öğretim hayatına bir yenilik kattı. Deneme sınavının sorularını öğrenciler eve döndüğünde seyredebilecekleri bir sistem geliştirdi.

Evet işte bu deneyimlerin üzerine yayınevleri artık yazdırdıkları dökümanların çözümlerini öğretmenimizle çözüm videolarına çevirmeye başladılar. Şu an bile öğretmenimiz üç farklı yayınevinde görev almakta ve yayınevlerinin çözüm ortağı olmaya Matematik Böyle Fullenir olarak devam etmekteyiz. İşte bu deneyimler ve çalışmaların neticesinde üstüne kendi fikirlerimizi de katarak Matematik Böyle Fullenir'i oluşturduk. Bu arada bahsettiğimiz öğretmenimizin adını mı merak ediyorsunuz?

Çok yakında tanışacaksınız.

Matematik Böyle Fullenir ile alakalı merak ettiklerinizin tamamına sitenin belli yerlerinde cevap vereceğiz. Fakat bizi bizden daha iyi anlatacak birileri var. Sitenin anasayfasının en altında öğrencilerimizin bizimle alakalı düşünceleri bizi tanımanızda fayda gösterebilir. Bu arada bazı arkadaşlar bu kişilerin gerçek olup olmadığını sorıyır. Hepsini biz yazdık. Şaka şaka. Ersen Hoca Fulletir facebook sayfasından bu arkadaşların hepsine ulaşabilirsiniz.

Televizyon Programlarına Davet Edildik

Matematik Böyle Fullenir'in içerik düzenleyicisi Ersen Hoca çeşitli zaman dilimlerinde TV programlarına katıldı. Bizde sizlerle bunları paylaşalım istedik. Bu videolardan biri 387.000 izlemeyi geçmiş durumdadır.

 

Developed by Uzay Ordu @ All Rights Reserved by Matematik Böyle Fullenir